Reklam
Reklam

Fatih Portakal’ın çiftliğine kiremit operasyonu

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, İzmir'in Seferihisar ilçesindeki çiftliğinde kaçak yapılaşma olduğu yönündeki iddiaların ardından, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından inceleme yapıldı. Kaçak yapıya rastlanmayan ekipler çatısı kiremitlerle kapatılan sundurma için ceza verdi.

 Fatih Portakal’ın çiftliğine kiremit operasyonu
 Fatih Portakal’ın çiftliğine kiremit operasyonu Admin
Bu içerik 726 kez okundu.
Reklam

 

FOX TV Ana Haber Sunucusu Fatih Portakal, İzmir'in Seferihisar ilçesindeki çiftliğinde kaçak yapılaşma olduğu yönündeki iddialara yönelik olarak, “Kaçakçı” diyerek haber yapılan arazimde yıkım gerçekleşti! Ne mi oldu? Kiremit cezası verildi" dedi.

İzmir Seferihisar'da 2015 yılında kurulan çiftlikte, kaçak yapılaşmaya gidildiği şikayeti üzerine Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekipleri tarafından inceleme yapılmış ve kaçak yapıya rastlanmamıştı.


Ancak bazı basın yayın organları 8.3 dönümlük çiftliğin inceleme raporuna ulaşıldığını ve ağaç kolonlar üzerine dikilen, çatısı kiremitlerle kapatılan 40 metrekarelik kaçak sundurmanın yıkılacağını iddia etmişti.

Talep ettiği halde kendisine verilmeyen inceleme raporunun nasıl olup da yandaş medyaya sızdırıldığını Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a soran Fatih Portakal, evinin üstünde drone uçurulup özel mülkünün dikizlenmesiyle ilgili de Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi’ne ve Emniyet'e şikâyette bulunduğunu duyurmuştu.

Fatih Portakal, bugün Twitter hesabından paylaşım yaparak, 'kiremit cezası' verildiğini aktardı.

Fatih Portakal'ın tweetleri:

"Kaçakçı’ diyerek haber yapılan arazimde yıkım gerçekleşti!!! Ne mi oldu? Kiremit cezası verildi. 4 tarafı açık, garaj olarak kullanılan yerin sadece kiremitlerinin toplanmasına karar verildi. Suç unsurları da imha edildi. Komik ama gerçek. Eski ve yeni hali. Hangisi güzel?"

"Kişisel bilgilerimin sızdırılması hakkındaki 2. başvurum ise hâlâ cevap bekliyor. @csbgovtr @murat_kurum susuyor. Zaten kimi kime şikayet ediyorum ki! Hukuk devletiymiş bir de. Drone ucuranları da şikayet ettim. Bakalım ondan ne çıkacak? Olsun kiremit cezasını verdiler ya!!!"

Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan Hakkında Bomba İddia!
Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan Hakkında Bomba İddia!
Avrupa Yakası'nın simge binasıydı... İstenen fiyat dudak uçuklattı!
Avrupa Yakası'nın simge binasıydı... İstenen fiyat dudak uçuklattı!