Reklam
Reklam

DP Lideri Uysal'dan Trump'a tepki

Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, ' Türk Milleti, söz konusu vatan ve millet olduğunda; siyasi karşıtlıkları, münakaşaları, ihtilafları bir kenara bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Hükümeti'nin yanında olmuştur, yanında olacaktır'dedi.

DP Lideri Uysal'dan Trump'a tepki
DP Lideri Uysal'dan Trump'a tepki Admin
Bu içerik 279 kez okundu.
Reklam

 

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal, ABD Başkanı Trump’ın attığı twitler ile “Türkiye ekonomisini imha etme” tehditlerine cevaben bir açıklama yaptı.

Uysal sosyal medya hesabı twitter üzerinden yaptığı açıklamada söz konusu vatan ve millet olduğunda her türlü karşıtlığın bir kenara bırakılarak Cumhurbaşkanı ve hükümetine destek olunacağı mesajını verirken “Türkiye'ye parmak sallamak kimsenin haddi değildir!” dedi.

Demokrat Parti Genel Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Gültekin Uysal’ın sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı açıklama şöyle:

 

“Bu densiz açıklamaları mazur görülemez”

“Artık aşina olduğumuz karakter(!) özellikleri nedeniyle temkinli yaklaştığımız "çekilme" açıklaması sonrası ABD Başkanı Trump'ın attığı ve ülkemizi tehdit eden twitleri, kendisinin ne derece öngörülemez ve güvenilmez bir siyasi figür olduğunu bir kez daha ortaya koydu.

İki ülke geçmişine, ilişkilerine ve diplomatik usule yakışmayan, ülkemizi ekonomik olarak "yok etme" tehdidinde bulunan Trump'ın hiçbir sözüne güvenilmeyeceği gibi bu densiz açıklamaları mazur görülemez, okuyup geçilemez!

 

Türkiye'ye parmak sallamak kimsenin haddi değildir!

Kendisi bilmelidir ki, Türk Milleti söz konusu vatan ve millet olduğunda siyasi karşıtlıkları, münakaşaları, ihtilafları bir kenara bırakıp, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ve Hükümeti'nin yanında olmuştur, yanında da olacaktır.”

 

ETİKETLER:Gültekin Uysal Trump
Reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan Hakkında Bomba İddia!
Yasemin Özilhan-İzzet Özilhan Hakkında Bomba İddia!
Avrupa Yakası'nın simge binasıydı... İstenen fiyat dudak uçuklattı!
Avrupa Yakası'nın simge binasıydı... İstenen fiyat dudak uçuklattı!